Šventinė kelionė į Kauną

Gruodžio 28 d. mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai ir darbuotojų kolektyvas išsiruošė į Kauną.

Nors pagrindinis mūsų tikslas Kaune buvo Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejus, tačiau mes spėjome aplankyti ir Kauno rotušės aikštę su žymiąja egle, ir paminklą Vyčiui, ir Velnių bei A.Žmuidzinavičiaus muziejus.
M.K.Čiurlionio muziejuje apžiūrėjome garsaus mūsų dailininko ir kompozitoriaus paveikslus, kuriuos profesionalios gidės pagalba pamatėme visai kitomis spalvomis ir supratimu. Čia aplankėme ir parodą-instaliaciją „Labdariai.Lt“, kurioje įvairiomis meno formomis pristatoma tarpukario Lietuvos kultūros mecenatystė.
Vienas iš šios parodos rengėjų – profesorius Saulius Valius ir padovanojo mums šią kelionę ir nemokamus apsilankymus muziejuose. Todėl tariame jam nuoširdų ačiū už daugybę gerų įspūdžių, šventinę nuotaiką ir naują supratimą apie M.K.Čiurlionio kūrybą.

Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro
neformalaus ugdymo organizatorius
Dainius Jurgelevičius