„DAROM 2018‘‘

Šį ketvirtadienį, mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai su pradinių klasių mokytoja Vida Matkevičiene ir neformalaus ugdymo organizatoriumi Dainium Jurgelevičium dalyvavo Aukštadvario regioninio parko organizuotoje akcijoje ,,Darom 2018“. Lydimi Aukštadvario regioninio parko direktoriaus Talvydo Špiliausko ir Aukštadvario girininkijos girininko Juozo Urbanavičiaus tvarkėme Drabužio ežero pakrantę.Nors tuo džiaugtis ir nereikėtų, bet šiukšlių pririnkome pilną girininko Juozo visureigio priekabą.Džiugu, kad dar vienas mūsų Lietuvos kampelis tapo švaresnis.Po talkos, regioninio parko direktorius Talvydas, visus pagalbininkus pavaišino saldainiais, kurių popierėlius mes aišku išmetėm į šiukšlių dėžę.

Dainius Jurgelevičius
Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro
neformalaus ugdymo organizatorius