„Mažoj širdelėj- didelės idėjos“

Rugsėjo 6 d. Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių koordinatorės Irenos Beržinskienės buvome pakviesti į renginį ,,Mažoj širdelėj - didelės idėjos“ ,kuris vyko Vilniuje S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros. Į Vilnių vykome tarpmiestiniu autobusu, o mieste keliavome troleibusais. Visiems mokinukams tai buvo nauja patirtis, naujas keliavimo būdas, kuris paliko didelį įspūdį. Į S. Daukanto aikštę susirinko daugiau kaip 200 mokinukų iš visos Lietuvos. Labai smagu buvo išgirsti pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės sveikinimus ir palinkėjimus naujiems mokslo metams, vaikai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su ja. Visus susirinkusius taip pat sveikino verslo atstovai, „Gera dovana“, Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, galerijos „Meno niša“ atstovės jaunosios dailininkės, Inos šunų namų terapiniai šunys, knygų dovanojo rašytoja Danguolė Kandrotienė. Koncertavo B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos kolektyvai ir solistai, renginį vedė Jonas Radzevičius. Vaišinomės mėsainiais , bulvytėmis, bandelėmis, sultimis, ledais . Į namus taip pat nebuvome išleisti tuščiomis - gavome puikių dovanų. Ačiū maltiečiams už puikią šventę.