Akcija „Lietuvai ir man“

Mūsų mokiniai, dalyvaudami prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtoje akcijoje „Lietuvai ir man“, pastarąsias dvi savaites pynė mūsų trispalvę simbolizuojančias apyrankes. Kovo 10 d. mokiniai su mokytojais Dainiumi Jurgelevičiumi ir Kęstučiu Blaževičiumi vyko į Vilnių. Po vieną apyrankę mokiniai paliko ant Gedimino stulpų, esančių Lietuvos Respublikos seime, o kita liko ant jų rankų. Ši tautinė juostelė buvo kaip nemokamas bilietas apsilankyti daugelyje Lietuvos muziejų.

Pasinaudodami šia puikia proga mokiniai aplankė Valdovų rūmus ir apžiūrėjo čia esančią ekspoziciją. Taip pat aplankė ir Aukštutinę pilį, bei, pakilę į Gedimino bokštą, grožėjosi Vilniaus senamiesčiu.

Už šią kelionę ir įspūdžius norėtume padėkoti mus finansiškai parėmusiam menininkui, mūsų kraštiečiui Sauliui Valiui.