Atvirų durų diena Aukštadvario žemės ūkio mokykloje

Bijūnų pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai balandžio 10 dieną vyko į Aukštadvario žemės ūkio mokyklos Atvirų durų dieną. Mokinius draugiškai pasitiko čia dirbantys mokytojai ir palydėjo į salę. Čia mokiniams pristatė mokyklą, mokymo programas , vykdomus projektus, šios mokyklos mokinių laisvalaikio praleidimo galimybes, pasiekimus ir t.t. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti kalvystės, floristikos darbų parodą.

Vėliau bijūniškiai aplankė Amatų centrą, kur mokėsi kepti ir puošti meduolinius sausainukus. Kol merginos kepė kepinukus, vaikinukai lankėsi mokyklos dirbtuvėse. Kalvystės dėstytojas rodė, kaip įgudusioms rankoms paklūsta net toks kietas metalas kaip geležis. Drąsesni galėjo patys pamėginti suvirinti detales.

Prisiliesti prie floristikos meno mokiniai galėjo dėstytojos V. Nairanauskienės kabinete.

Akies miklumą mokiniai galėjo patikrinti šaudydami į taikinius. Šaudymo treneris V. Stukas mokiniams pademonstravo sportinį šautuvą, kuriuo šaudo tikri sportininkai.

Visus renginius vainikavo pasivažinėjimas kartingais ir mokomuoju automobiliu.

 

10 klasės auklėtoja Irena Beržinskienė