Bijūnuose atidaryta ikimokyklinė ugdymo grupė

   Bijūnams džiugi naujiena: pirmąją rugsėjo Bijūnų pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo korpuse duris atvėrė ikimokyklinio ugdymo grupė. Šią grupę lankys keturiolika vaikų.
Susirinkusius vaikučius, tėvelius bei svečius  sveikino ir dovanas įkurtuvių proga įteikė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Tarybos narės Nijolė Lisevičienė ir Nijolė Romaškienė, Švietimo skyriaus vedėja Dalia Dzigienė, vyresnioji specialistė Natalija Šidlauskienė.
  Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpti buvo pakviesta savivaldybės merė Edita Rudelienė, savivaldybės Tarybos Švietimo komiteto pirmininkė Nijolė Romaškienė, skyriaus vedėja Dalia Dzigienė ir mokyklos direktorė Vanda Jurgelevičienė. Jaukios patalpos su įvairiaspalviais baldais kvietė į vidų. Perkirpus juostelę, visi svečiai sugužėjo į vidų. Tėveliai džiaugėsi, kad pagaliau Bijūnuose atidarytas vaikų darželis. O vaikučiai vaišinosi pyragu.
  Ir tik mažųjų noras patiems viską išbandyti bei tokios gausybės svečių baimė privertė svečius palikti patalpas naujiesiems jų šeimininkams.

Ikimokyklinio- priešmokyklinio ugdymo pedagogė Milė Blaževičienė