Dėmesio

Vadovaujantis LR Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolo Nr. 12 “Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu” punktais:

  1. Dėl renginių draudimo nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d.:

   1. Nuo 2020 m. kovo 13 d. 7.00 val. uždrausti visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje visus tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse organizuojamus sporto, kultūros, laisvalaikio, pramogų bei kitus renginius.

   2. Atvirose erdvėse leisti organizuoti tik tokius renginius, kuriuose dalyvauja ne daugiau kaip 100 asmenų ir kuriuose galima užtikrinti ypatingas apsaugos sąlygas: atstumas tarp dalyvių – ne mažesnis kaip 1 metras, renginys skirtas ne rizikos grupės (vyresnio amžiaus ar segantiems lėtinėmis ligomis) žmonėms, užtikrinta rankų dezinfekcijos ir rankų higienos galimybė.

   3. Profesionalūs sporto renginiai gali būti organizuojami tik be žiūrovų.

  2. Dėl kultūros, laisvalaikio, sporto įstaigų veiklos ribojimo nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d.:

   1. Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir šių įstaigų veikla, išskyrus asmenų aptarnavimą nuotoliniu būdu.

   2. Iki 2020 m. kovo 27 d. draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo dienos centruose.

  3. Dėl ugdymo proceso stabdymo:

   1. Nuo 2020 m. kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo
    27 d. privaloma stabdyti ugdymo ir vaikų priežiūros procesą bei švietimo veiklą visose švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose, rekomenduojant pasinaudoti mokinių atostogomis ir pasiruošiant taikyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu.

 

 

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas Bijūnų mokykloje- daugiafunkciame centre.