Gatvės gimnastikos turnyras „Bijūnų vasara“

Gatvės gimnastika (angl. street workout) egzistuoja jau senai. Gatvės gimnastikos pavadinimą paaiškinti nėra sunku. Visi pratimai yra pritaikyti gatvės/lauko aplinkai. Šiuo sportu galima užsiimti lauke, specialiose sporto aikštelėse, miesto parkuose, gatvėje, namie, miškuose ar net poilsiaujant prie jūros. Pagrindinis privalumas – galimybė pasiekti puikią fizinę formą ir atletišką sudėjimą neišleidus nė cento sporto salėms!
Jau metai laiko Bijūnų kaimo jaunimas užsiima šiuo sportu. Kad treniruotės nebūtų nuobodžios, birželio 7 d. mokyklos stadione organizuotas gatvės gimnastikos turnyras „Bijūnų vasara“.
Turnyre dalyvavo 24 dalyviai iš Bijūnų, Semeliškių, Rūdiškių, Vilniaus, Kauno ir Kėdainių. Prieš turnyrą vyko pradedančiųjų konkursas. Jo metu dalyviai turėjo atlikti tam tikrus pratimus. Įveikę privalomąją programą bijūniečiai Aurimas Paulauskas, Justinas Paulauskas ir Ovidijus Gurskas gavo tai patvirtinančius pažymėjimus.
Turnyras vyko trimis etapais. Po laisvosios programos ( kiekvienas dalyvis du kartus po dvi minutes turi atlikti kuo daugiau kokybiškų pratimų ant skersinio, lygiagrečių ar žemės) nugalėtoju pripažintas Erikas Lukoševič iš Vilniaus (29 taškai), antras- kaunietis Remigijus Viršila (23 taškai), trečias-bijūnietis Lukas Blaževičius (18 taškų).
Prisitraukimų rungtyje nugalėtoju tapo Mykolas Eigirdas iš Kėdainių (40 prisitraukimų), antras- kaunietis Remigijus Viršila (34), trečias- Mantas Geringas iš Rūdiškių (34).
Atsispaudimų lygiagretėse rungtyje nugalėjo Remigijus Viršila (71atsispaudimas), antras- Mykolas Eigirdas (69), trečias Lukas Blaževičius (69).
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Trakų kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis, medaliais ir diplomais, visi dalyviai atminimo gairelėmis.
Džiugu, kad ši graži jaunimo iniciatyva buvo palaikyta Bijūnų bendruomenės, Bijūnų pagrindinės mokyklos ir pagrindinio varžybų rėmėjo Trakų kūno kultūros ir sporto centro.
Smagu, kad į varžybas atvyko ir didesnę patirtį turintys, ir pradedantieji sportininkai. Buvo smagu žiūrėti į atliekamus triukus. Tikimės, kad ir kitais metais ši tradicija bus pratęsta.

Daugiau informacijos https://www.youtube.com/results?search_query=bijunu+vasara

Organizatoriai