Išvyka į Žiežulio mišką

Gruodžio 29 d. mūsų mokyklos mokiniai, vedami neformalaus ugdymo organizatoriaus Dainiaus Jurgelevičiaus, išėjo pasižvalgyti po žiemišką Žiežulio mišką. Nors gruodžio pabaigos gamta greičiau priminė jau įpusėjusį pavasarį, tačiau pats miškas alsavo žiemiška ramybe, kurią tik kartais savo tyliu cypsėjimu paįvairindavo mažiausi  mūsų krašto paukščiai – nykštukai, kada ne kada surėkdami kėkštai arba mūsų žygio dalyvių išsigandęs stirnų pulkelis (kurio, gaila, nespėjome nufotografuoti). Žygio metu vaikai susipažino su Žiežulio miško gyvūnų ir augalų įvairove. Aplankėme ir medžiotojų bokštelį bei žvėrių šėryklą. Na ir, žinoma, išvyka į mišką būtų ne išvyka be laužo ir jame keptų dešrelių. Taip smagiai miške praleidę keletą valandų, pakilios nuotaikos ir pilni įspūdžių grįžome namo.

Dainius Jurgelevičius
Bijūnų mokyklos-daugiafunkcio centro
neformalaus ugdymo organizatorius