Kaune

Birželio 4 d. mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais ir savo tėveliais lankėsi Kaune.
Pirmiausia apžiūrėjo IX forto memorialą ir forto įtvirtinimų kompleksą. Mus pasitikusi ekskursijų vadovė vedžiojo po muziejų, įdomiai pasakojo IX forto istoriją. Visiems patiko kelionė tvirtovės požemiais ir tuneliais.
Vėliau aplankėme Kauno pilį, įsikūrusią Nemuno ir Neries santakoje. Kartu su gidu apžiūrėjome Kauno senamiestį: miesto simboliu laikomą objektą- Kauno rotušę, Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, Perkūno namą, Vytauto Didžiojo bažnyčią, Vytauto Didžiojo tiltą.
Laisvės alėja, unikalia ir vienintele tokia pėsčiųjų gatve Lietuvoje, keliavome į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Jo parkelyje matėme Laisvės paminklą, paminklą žuvusiems už Lietuvos laisvę ir Nežinomojo kareivio kapą su amžintąja ugnimi. Karo muziejuje 0-5 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Jaunasis karvedys“, o vyresnieji- kartu su gidu apžiūrėjo daugelį muziejuje esančių ekspozicijų.