Kovo 11– oji – kiekvieno bijūniečio širdyje

Kaip viena akimirka prabėgo 25-eri Lietuvos Nepriklausomybės metai. Lygiai prieš tiek metų buvo pasirašytas svarbiausias nepriklausomos Lietuvos istorijos dokumentas - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas.

Kovo 11-osios išvakarėse į Bijūnų pagrindinės mokyklos salę rinkosi visi norintys paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines. Minėjimo pradžioje skambėjo Lietuvos Respublikos himnas. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Vanda Jurgelevičienė. Šventinėje programoje pasirodė visų klasių moksleiviai. Tai buvo graži šventė: deklamuojamos eilės Tėvynei, priminti svarbiausi įvykiai, kuriant Lietuvos Nepriklausomybę. Skambėjo tiek lyrinės, tiek greito tempo dainos pritariant gitarai ar akordeonui, kurios nupynė gražų vainiką Lietuvos Nepriklausomybei. Šventės pabaigoje skambėjo daina „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“, kurios metu visi susikibo rankomis.