Matematikos konkursas „ Matematikos Ekspertas“

Nuo rugsėjo 16 d. mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja nacionaliniame matematikos konkurse „ Matematikos Ekspertas“, kuris yra skirtas pradinių mokyklų (1-4 kl.) mokiniams. Šio konkurso tikslas – įkvėpti vaikus mokytis matematiką ir paskatinti skaitmeninių priemonių naudojimą pradinėse klasėse. Visi dalyviai gauna nemokamą prieigą prie 10Monkeys Math World mokymosi programos visam konkurso laikotarpiui. Įdomios, entuziazmo kupinos matematikos varžybos vyksta darbo dienomis nuo 7 iki 14 val. Atlikdami užduotis, mokiniai mokosi pažinti laiką, domisi geometrija, sudeda, atima, daugina. Kiekvienos savaitės pabaigoje išsirenkame savo mokyklos Matematikos ekspertą. Kiekvienas nori pasipuošti šiuo titulu. Smagus konkursas, kuris suteikia galimybę patirti daug teigiamų įspūdžių, mokantis matematikos kartu su beždžionėlėmis, dar vyks iki lapkričio 8 d.