Mes neabejingi gamtai

Kiekvienas žmogus turi saugoti ir branginti gamtą, bet toli gražu ne visi taip daro.  Bijūnų pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai balandžio 23 d. nuvykę į Spindžiaus mišką, klausėsi ne tik paukščių giesmių, gėrėjosi plukių, pavasarinių pelėžirnių, vėjalandžių šilagėlių, žibučių žiedais, bet pamatė ir krūvas šiukšlių, kurias paliko neatsakingi poilsiautojai.  Nesame abejingi gamtai, todėl griebėme šiukšlių maišus, pasipuošėme darbinėmis pirštinėmis ir puolėme tvarkytis.
Su Aukštadvario girininkijos girininku Juozu Urbanavičiumi mokiniai  švarino Spindžiaus miško  pakeles, Spindžiaus ir Spindžiuko pakrantes. Mokytojos Irenos Beržinskienės lydimi mokiniai tvarkė Stankos ežero pakrančių ir poilsio aikštelių aplinką.
 Spindžiaus miške mokiniai su Aukštadvario regioninio parko vyr. ekologu Talvydu Špilausku pasodino berželių. Tegul jie auga dideli ir gražūs miško gyventojų ir žmonių džiaugsmui.