Mini zoologijos sode

Paskutinę mokslo metų dieną mūsų mokyklos priešmokyklinukai ir pradinukai lankėsi Sauliaus Mikulsko paukščių ūkyje. Tą dieną Sauliaus nebuvo, o mus maloniai sutiko jo tėveliai Stasė ir Marijonas Mikulskai. Šeimininkė trumpai papasakojo, kaip jų sūnus susidomėjo paukščiais, ką šiuo metu augina ūkyje. Po to patraukėme prie augintinių namelių. Išgirdome daug įdomaus apie kiekvieną iš jų. Vaikai augintinius galėjo paliesti, paglostyti. O kaip įspūdingai atrodė povai! Daug džiaugsmo suteikė mielas šeimininkės šuo Čigonas. Turėjome galimybę paglostyti neseniai atsiradusį gražuolį ėriuką. Tai ne tik paukščių ūkis, o tikras mini zoologijos sodas.
Šalia sodybos tyvuliuoja Vladišiaus ežeras. Anot šeimininko Marijono Mikulsko savo forma primenantis milžino pėdą. Apžiūrėję ūkį, jo pakrantėje, šeimininko įrengtoje laužavietėje, kepėme dešreles. Jaukioje sodybos erdvėje vaikai galėjo pažaisti. Atsisveikinant, visi gavome po gražią povo plunksną, kuri, manoma, neša laimę, sėkmę.
Kupini įspūdžių vaikai grįžo namo. Džiaugėsi, kad taip arti namų yra tokių įdomių vietų. Sėkmės paukščių mylėtojui Sauliui ir jo tėveliams.