Mokyklos komanda – rajono čempionai

Balandžio 24 d. Trakų r. Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos stadione vyko Trakų r. bendrojo lavinimo mokyklų Olimpinio festivalio virvės traukimo varžybos.
  Mūsų mokyklą atstovavo: šeštokai - Domantas Rimka ir Audrius Mickevičius, aštuntokai – Marius Stasiūnas, Edmundas Paulauskas, Modestas Jakimavičius, Tadas Tomkevičius, devintokai- Lukas Blaževičius, Justinas Paulauskas, dešimtokai- Andrius Gurskas ir Saulius Mikulskas.
  Įveikę Aukštadvario vidurinės mokyklos (2:0) ir Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos (2:0) komandas finale susitikome su Onuškio Donato Malinausko vidurine mokykla. Po atkaklios kovos rezultatu 2:1 įveikėme varžovus ir laimėjome rajono čempionų vardus. Antri liko onuškiečiai, treti-Aukštadvario vidurinės mokyklos mokiniai.
Sveikiname rajono čempionus