Mokyklos komanda- rajono Olimpinio festivalio stalo teniso varžybų prizininkė

Š.m. sausio 14 d. Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų stalo teniso varžybos. Mergaičių grupėje mokyklos komanda (aštuntokė Neringa Paulauskaitė, septintokė Viktorija Narbutaitė ir šeštokė Gabrielė Jakelytė) liko ketvirta.

Geriau sekėsi berniukams. Mokyklos komanda, nusileidusi Onuškio D. Malinausko vidurinės mokyklos ir Paluknio vidurinės mokyklos komandoms, laimėjo trečiąją vietą. Už komandą žaidė aštuntokai Martynas Narbutas ir Aurimas Paulauskas bei devintokas Modestas Jakimavičius. Komandų vadovas kūno kultūros mokytojas Kęstutis Blaževičius

 

Po varžybų, lydimi mokytojo Dainiaus Jurgelevičiaus, aplankėme Senųjų Trakų piliavietę ir bažnyčią su vienuolynu. Po trumpos ekskursijos grįžome namo.