Motinos dienos minėjimas Bijūnuose

Mama,
Dėkui Tau už nemigo naktis,
Už mokymą pažint gyvenimą,
Už meilės, džiaugsmo kupinas akis,
Už viską Tau dėkoju, Mama.

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių ir ta diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – Mamytei.

Kaip atpildas už visus motinų rūpesčius, meilę, pasiaukojimą – Motinos diena buvo minima Bijūnų pagrindinėje mokykloje. Gražiausios priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinių eilės, posmai, dainos, šokiai, Motinos dienos proga skambėjo mokyklos salėje. Visus susirinkusius žavėjo mažųjų šypsenos, vaikiškai skambūs eilėraščio posmai, nuotaikingos dainelės.
Džiaugėmės gausiu mamų būriu, atvykusiu į joms skirtą renginį, o besišypsančios vaikų akys liudijo, kaip gera būti gėrio lašeliais, sukūrusiais mažą šventę. Ši popietė nuoširdi ir prasminga vaikų dovana motinoms.

Tegul niekada nestinga vaikų dėmesio ir meilės,  stiprybės ir ištvermės Jums – mielos Mamos.Trakų kultūros rūmų Bijūnų padalinio administratorė              Milė Blaževičienė