Paukščiai sugrįžta namo

Kovo 17 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Trakų miškų urėdijos ir Aukštadvario regioninio parko surengtoje šventėje „Paukščiai sugrįžta namo“. Šventė vyko ant Aukštadvario piliakalnio, kur senovės lietuvių dainomis visus susiburti kvietė „Lėdos“ kolektyvas. Šventės metu buvo pasakyta daug gražių žodžių apie žmogaus ir gamtos santykius, tačiau šventė nebūtų prasminga, jei jos metu nebūtų nuveikta gerų darbų. Mūsų mokyklos mokiniai Saulius Mikulskas, Paulina Mažuolytė, Monika Baškevičiūtė, Justinas Paulauskas, Gintarė Tomkevičiūtė ir Modestas Jakimavičius, vadovaujami mokytojo Dainiaus Jurgelevičiaus, padėjo miškininkams iškabinti apie 50 inkilų, skirtų įvairiems sparnuočiams. Šventės metu buvo apdovanoti ir geriausi sparnuočių fotografai, tarp kurių pateko ir mūsų mokyklos dešimtokas Saulius Mikulskas. Na, o po darbų šventės dalyviai buvo vaišinami skania žolelių arbata ir sočia kareiviška koše.