Susitikimas mokykloje

Balandžio 9 d. mokykloje vyko Lietuvos šaulių sąjungos ir KASP savanorių susitikimas su mokyklos mokiniais.

Atvykęs Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10 - osios rinktinės Trakų 6 - osios kuopos vado pavaduotojas, laisvės kovų dalyvis Stanislovas Baltrūnas šaulio pažymėjimus įteikė pasižadėjimą davusiems jauniesiems šauliams.

Tada KASP Didžiosios Kovos apygardos 8- osios rinktinės savanoriai iš 803 - osios pėstininkų kuopos ir štabo ir aptarnavimo kuopos vyr. leitenantas Aivaras Bagdonas, vyr. eilinis Arūnas Staniševskij ir grandinis Vytautas Perevičius vedė užsiėmimus mokiniams. Užsiėmimų tema - „Šaunamieji ginklai, sprogmenys“. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti, palaikyti, išardyti ir surinkti įvairius ginklus, buvo paaiškinta, kaip elgtis radus sprogmenį miške ar kieme.

Pabaigai savanoriai pasiūlė išbandyti kareiviams vežti skirtą automobilį. Mokiniai patyrė daug įspūdžių, sužinojo daug naudingos informacijos.