Trys lietuviškos spalvos sumirgėjo Bijūnuose

Bijūnuose vyko renginys, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tą dieną visus susirinkusius apėmė bendras vienybės jausmas ir džiugi nuotaika. Renginio metu buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas. Šventinėje programoje pasirodė Bijūnų pagrindinės mokyklos moksleiviai. Eilėmis, dainomis, sukurtu ir parodytu video filmu „ Sveikinimas Kovo 11-osios proga“ pasveikino Lietuvą Nepriklausomybės dienos proga.
Minėjimą vainikavo bijūniečių bendras darbas. Mokyklos liepų alėja  buvo papuošta širdelėmis - geltona, žalia ir raudona. Taigi, neįprastai ir originaliai trys lietuviškos spalvos sumirgėjo Bijūnuose.
Ir nelieka abejonių, kad mūsų bijūniečiai šias tris spalvas širdyse neš visą savo gyvenimą. Neš taip, kaip nešama Meilė, Tikėjimas ir Viltis.


Milė Blaževičienė