Bijūnų " Moliūgadienis"

Kai medžiai numeta lapus, gamta tarsi užmiega, o tamsa vis anksčiau mus pasitinka. Visiems mums reikia šviesos ir šilumos.

Bijūnų "Moliūgadienis"

Kviečiame visus į nuotaikingą renginį š.m. spalio 26 d. (ketvirtadienį) 15.30. Bijūnų universalaus daugiafunkcio centro kiemelyje.

Padėka

Bijūnų universaliam daugiafunkciniam centrui už kūrybingą dalyvavimą mokinių darbų parodoje - konkurse "Aš sveikinu pavasarį!", skirtoje Pasaulinei Žemės dienai

Dovanos už dalyvavimą ir puikų pasirodymą iniciatyvoje "Švęskime Lietuvą"

Dovanos už dalyvavimą ir puikų pasirodymą iniciatyvoje
"Švęskime Lietuvą"
Ačiū už palaikymą

Kovo 11-oji Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo mėnesio renginiai

Užgavėnės Bijūnuose

Gruodžio mėnesio renginių planas

Trakų r. Bijūnų universalus daugiafunkcis centras

Renginių planas 2022 m. gruodžio mėnesiui.

Pranešimas

Vadovaujantis Trakų rajono savivaldybės 2022 m. balandžio 28 d. sprendimu Nr S1E-81 “Dėl Trakų r. Bijūnų mokyklos- daugiafunkcio centro vidaus struktūros pertvarkymo ir pavadinimo pakeitimo” nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. centras veiklą vykdys kaip Trakų r.

Mokyklos- daugiafunkcio centro l.e.p. direktoriaus metinė ataskaita

Mokyklos- daugiafunkcio centro interneto svetainės skiltyje Dokumentai - VADOVO VEIKLOS ATASKAITA galima susipažinti su pateikta metine mokyklos- daugiafunkcio centro l.e.p. direktoriaus veiklos ataskaita už 2021 metus. Kviečiame teikti siūlymus adresu bijunumokykla@gmail.com iki 2022 m. sausio 28 dienos.

Puslapiai