Mylintis sparnuotį, gerbia ir žmogų.

Kovo 25 d. Kaune Generalinės miškų urėdijos kartu su Aplinkos apsaugos ministerija organizuotas fotografijų konkursas "Paukščiai- mažieji draugai". Konkurse dalyvauti pakviestas buvo ir mūsų mokyklos devintokas Saulius Mikulskas (mokytojas Dainius Jurgelevičius). Saulius Kaune atstovavo Trakų miškų urėdiją (čia viso dalyvavo viso 42 miškų urėdijų atstovai). Šventė prasidėjo iškilmingu inkilų kabinimu Kauno zoologijos sode. Vėliau šventė persikėlė į profesoriaus Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Čia baigiamajame akcijos renginyje sveikinimo žodžius tarė Aplinkos apsaugos ministras Valentinas Mazuronis, generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas. Fotografijų konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Smagu žinoti, kad Bijūnų pagrindinės mokyklos ir jaunųjų miško bičiulių "Giriukai" atstovas devintokas Saulius Mikulskas deramai atstovavo mūsų kraštą ir tapo vienu iš geriausių jaunųjų gamtos fotografų šalyje.