Mokyklos futbolo komanda- rajono čempionai

Gegužės 24d. Trakų miesto stadione vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas“ rajono varžybos. Varžybose dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos komandos, vadovaujamos mokytojo Kęstučio Blaževičiaus. 

2000 m. gimusių ir jaunesnių komandų grupėje žaidusi komanda liko trečia. Už komandą žaidė Viktorija Narbutaitė, Neringa Paulauskaitė, Martynas Narbutas, Aurimas Paulauskas, Deimantas Paulauskas, Jonas Paulauskas, Aurelijus Paulauskas, Audrius Mickevičius, Domantas Rimka, Ovidijus Gurskas.

O 1997- 1999 m. gimusių grupėje žaidusi komanda laimėjo 1 vietą. Kartu laimėjo galimybę birželio 13d. atstovauti Trakų rajoną Vilniaus apskrities finalinėse varžybose.

Čempionų komanda:  Monika Baškevičiūtė, Gintarė Tomkevičiūtė, Lukas Blaževičius, Šarūnas Špakauskas, Lukas Špakauskas, Lukas Narbutas, Petras Kadoš, Marius Stasiūnas, Edmundas Paulauskas, Lukas Gurskas ir Modestas Jakimavičius.