Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo Šv. mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Bažnyčioje mokiniai nešė prie altoriaus aukas: rudeninių gėlių puokštę, pirmoko reikmenis, knygas, duoną, vandenį, obuolių, slyvų ir kitokių vaisių kraitę ir ugnį, Rugsėjo antrosios rytas iš miegų prabudino Bijūnų gyvenvietę. Iš gyvenvietės, kaimų, vienkiemių į Bijūnų pagrindinės mokyklos mokslo ir žinių šventę sugūžėjo mokiniai, tėveliai, Mokinius su mokslo ir žinių diena pasveikino mokyklos direktorė Vanda Jurgelevičienė, skambėjo Lietuvos Respublikos himnas, vaikai skaitė eilėraščius. Buvo perskaityti LR prezidentės Dalios Grybauskaitės, ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus, seimo narės Dangutės Mikutienės sveikinimai. Mokinius sveikino Bijūnų bendruomenės pirmininkė Irena Stankevičienė, Nastasija Karpičienė, Trakų rajono kultūros rūmų Bijūnų padalinio administratorė ir projektinės veiklos koordinatorė Milė Blaževičienė. Po šventės Bijūnų bendruomenė visus vaišino vaniliniais ledais.