Konkursas „Mes galim“

Lapkričio 15 dieną dalyvavome Aukštadvario žemės ūkio mokykloje organizuotame konkurse „Mes galim“. Į šį konkursą susirinko 7 komandos: iš Onuškio, Rūdiškių, Stakliškių, Trakų, dvi komandos iš Aukštadvario ir mūsų mokyklos. Šiame renginyje mokiniai turėjo galimybę įsivertinti savo ekonomikos ir verslumo žinias, spręsdami testą. Mūsų mokyklai atstovavo devintokas Šarūnas Špakauskas, aštuntokai Monika Baškevičiūtė, Gintarė Tomkevičiūtė ir Marius Stasiūnas. Konkursui juos paruošė mokytoja Irena Beržinskienė. Geriausiai iš mūsų mokinių sekėsi Šarūnui. Jis surinko 75 procentus, antroji buvo Monika -70 procentų visų taškų.

Antroje renginio dalyje mokiniai buvo suskirstyti į 5 komandas. Skirtingų mokyklų mokinių komandos kūrė verslo vizijas ir jas  kūrybingai pristatė bendraamžiams ir mokytojams.

Mokiniai aplankė Aukštadvario vidurinėje mokykloje esantį muziejų.

Laikas prabėgo smagiai ir linksmai. Mokiniai ne tik lavino verslumo, kūrybingumo, saviraiškos įgūdžius, bet ir praleido įdomų laiką bendraudami su bendraamžiais iš kitų mokyklų.