„Žaliosios Kalėdos“

Trakų miškų urėdijoje gruodžio 17 d. Trakų miškų urėdijoje įvyko jaunųjų miško bičiulių kalėdinis renginy konkursas „Žiemos puokštė“ Renginyje dalyvavo devynių rajono mokyklų jaunųjų miško bičiulių būreliai. Mūsų mokyklą atstovavo jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukai“ nariai: Monika Baškevičiūtė, Modestas Jakimavičius, Paulina Mažuolytė ir Gintarė Tomkevičiūtė (Vadovas Dainius Jurgelevičius). Mokiniai už savo pasirodymą puokščių pristatymą laimėjo 100 Lt. dovanų kuponą ir didelį maišą dovanėlių bei saldainių.

Atskirai už dalyvavimą ir pirmos vietos laimėjimą Lietuvos žaliųjų partijos organizuotame konkurse „Žaliosios Kalėdos“ buvo apdovanota mūsų aštuntokė Monika Baškevičiūtė. Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys Monikai įteikė Alo Goro knygą „Nepatogi tiesa“ ir suvenyrų.

Kalėdiniai puokščių konkursai Trakų miškų urėdijoje jau seniai tapo tradiciniais, jaunieji miško bičiuliai mielai ir aktyviai juose dalyvauja, nes čia moksleiviai turi galimybę ne tik atskleisti savo meninius sugebėjimus, bet ir susitikti su savo bičiuliais, pasikeisti naujomis idėjomis, žiniomis.