Mokyklos mokiniai Trakų rajono mokyklų Olimpinio festivalio stalo teniso prizininkai

Sausio 14 d. Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos salėje vyko Trakų rajono Olimpinio festivalio stalo teniso varžybos. Jose labai sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos sportininkai. Mergaičių tarpe mokyklos mokinės Monika Baškevičiūtė, Gintarė Tomkevičiūtė, Viktorija Narbutaitė ir Gabrielė Jakelytė nusileidusios S. Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos ir Onuškio D. Malinausko vidurinės mokyklos komandoms laimėjo III - ąją vietą. (Dalyvavo 5 mokyklos: Rūdiškių gimnazija, Onuškio D. Malinausko vidurinė mokykla, Lentvario H. Senkevičiaus vidurinė mokykla ir Senųjų Trakų  A. Stelmachovskio pagrindinė mokykla). 

Vaikinų varžybose dalyvavo 7 mokyklos. Rūdiškių gimnazija, Onuškio vidurinė mokykla, Lentvario H. Senkevičiaus vidurinė mokykla, Senųjų Trakų A. Stelmachovskio, Paluknio Medeinos vidurinė mokykla ir Paluknio vidurinė mokykla. Mūsų mokyklos mokiniai: Lukas Blaževičius, Marius Stasiūnas, Martynas Narbutas ir Aurimas Paulauskas,- laimėjo antrąją vietą finale rezultatu 2:3 pralaimėję Paluknio vidurinei mokykla. Treti liko Onuškio D. Malinausko vidurinės mokyklos komanda.
 
Sveikiname rajono prizininkus