Pamokų tvarkaraščiai 2018/2019 m.m.

Pamokų tvarkaraščiai 2018/2019 m.m.

1 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

 

 

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Matematika

Pasaulio paž.

4

Kūno kultūra

Muzika

Matematika

Šokis

Etika

5

Neformalus ugdymas

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

Neformalus ugdymas

6

 

Kūno kultūra

 

 

 

 

2 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Anglų k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

3

Pasaulio paž.

Matematika

Anglų k.

Matematika

Pasaulio paž.

4

Kūno kultūra

Muzika

Matematika

Šokis

Etika

5

Neformalus ugdymas

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

Neformalus ugdymas

6

 

 

 

 

 

3 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Anglų k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

3

Pasaulio paž.

Matematika

Anglų k.

Matematika

Pasaulio paž.

4

Kūno kultūra

Muzika

Matematika

Šokis

Etika

5

Neformalus ugdymas

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

Neformalus ugdymas

6

 

Kūno kultūra

 

 

 

 

 

 

4 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

 

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Anglų k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Matematika

Pasaulio paž.

4

Kūno kultūra

Muzika

Anglų k.

Šokis

Etika

5

Neformalus ugdymas

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

Neformalus ugdymas

6

 

Kūno kultūra

 

 

 

 

Trakų r. Bijūnų mokykla- daugiafunkcis centras

2018- 2019 m. m. neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

 

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Klasė

Užsiėmimo laikas

Val. skaičius

Mokytojas

1

Saugaus eismo abecelė

1-4

Pirmadienis

12.30-13.15

1

Vida Matkevičienė

2

Karpiniai

1-4

Penktadienis

12.30-13.15

1

Vida Matkevičienė