Pamokų tvarkaraščiai 2018/2019 m.m.

Pamokų tvarkaraščiai 2019/2020 m.m.

1 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

 

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Pasaulio paž.

4

Fizinis ugdymas

Muzika

Etika

Matematika

Šokis

5

 

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

 

6

 

Fizinis ugdymas

Neformalus ugdymas

Neformalus ugdymas

 

 

2 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Anglų k.

Matematika

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Matematika

Pasaulio paž.

4

Fizinis ugdymas

Muzika

Etika

Anglų k.

Šokis

5

 

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

 

6

 

 Fizinis ugdymas

Neformalus ugdymas

 Neformalus ugdymas

 

3 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

 

Anglų k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Anglų k.

Pasaulio paž.

4

Fizinis ugdymas

Muzika

Etika

Matematika

Šokis

5

 

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

 

6

 

Fizinis ugdymas

Neformalus ugdymas

Neformalus ugdymas

 

 

 

 

4 kl.

 

Pamoka

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1

Lietuvių k.

 

Matematika

Anglų k.

Lietuvių k.

2

Matematika

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Lietuvių k.

Matematika

3

Pasaulio paž.

Matematika

Lietuvių k.

Anglų k.

Pasaulio paž.

4

Fizinis ugdymas

Muzika

Etika

Matematika

Šokis

5

 

Darbai ir technologijos

Dailė

Muzika

Lietuvių k.

6

 

Fizinis ugdymas

Neformalus ugdymas

Neformalus ugdymas

 

 

 

Trakų r. Bijūnų mokykla- daugiafunkcis centras

2019- 2020 m. m. neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

 

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Klasė

Užsiėmimo laikas

Val. skaičius

Mokytojas

1

Saugaus eismo abecelė

1-4

Trečiadienis

13.25-14.10

1

Vida Matkevičienė

2

Pašėlę atradimai

1-4

Ketvirtadienis

13.25-14.10

1

Vida Matkevičienė